• Volledig Programma

    DatumTijdWedstrijd
    za 26-sep.10:00Wemeldinge JO12-1 - Apollo'69 JO12-1G
    za 26-sep.10:00Wemeldinge JO14-1 - Kloetinge JO14-3
    za 26-sep.10:30Waarde JO10-1 - Wemeldinge JO10-1
    za 26-sep.11:00Kogelvangers JO11-1 - Wemeldinge JO11-1
    za 26-sep.11:00Sluiskil JO13-1G - Wemeldinge JO13-1
    za 26-sep.11:30Wemeldinge JO7-1G - Colijnsplaatse Boys JO7-1
    za 26-sep.11:30Wemeldinge JO15-1 - Patrijzen JO15-1
    za 26-sep.11:30Kloetinge JO17-3 - Wemeldinge JO17-1
    za 26-sep.11:50SSV'65 JO7-1G - Wemeldinge JO7-1G
    za 26-sep.12:10Wemeldinge JO7-1G - Kloetinge JO7-1
    za 26-sep.12:45Wemeldinge 2 - SSV'65 3
    za 26-sep.14:30ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 3 - Wemeldinge 3
    za 26-sep.15:00Wemeldinge - Jong Ambon
    wo 30-sep.18:30Wemeldinge JO11-1 - MOC'17 JO11-3
    do 01-okt.20:00Wemeldinge VE1 - Kapelle VE2
    za 03-okt.10:00Wemeldinge JO17-1 - ST Sluis/Aardenburg JO17-1
    za 03-okt.10:00Wemeldinge JO12-1 - Kapelle JO12-1
    za 03-okt.10:00Wemeldinge JO10-1 - Yerseke JO10-1
    za 03-okt.10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO14-1 - Wemeldinge JO14-1
    za 03-okt.10:45Luctor Heinkenszand JO15-1 - Wemeldinge JO15-1
    za 03-okt.11:30Wemeldinge JO13-1 - ST Steen / Koewacht JO13-1G
    za 03-okt.11:45Wemeldinge JO11-1 - DBGC JO11-1
    za 03-okt.14:30Spui - Wemeldinge
    za 03-okt.15:00Wemeldinge 3 - Kloetinge 8
    za 03-okt.15:00Luctor Heinkenszand 5 - Wemeldinge 2
    za 10-okt.09:30Kapelle JO13-3 - Wemeldinge JO13-1
    za 10-okt.09:30MZC'11 JO11-2 - Wemeldinge JO11-1
    za 10-okt.10:00Wemeldinge JO10-1 - Krabbendijke JO10-1
    za 10-okt.10:00Wemeldinge JO14-1 - WIK'57 JO14-1
    za 10-okt.10:15Luctor Heinkenszand JO12-2 - Wemeldinge JO12-1
    za 10-okt.11:00SJO HPC'16 JO17-1 - Wemeldinge JO17-1
    za 10-okt.11:30Wemeldinge JO15-1 - ST Steen / Koewacht JO15-1
    za 10-okt.12:30Waarde 2 - Wemeldinge 3
    za 10-okt.15:00Wemeldinge - ST Hoedekenskerke/Kwadendamme
    do 15-okt.20:00Krabbendijke VE1 - Wemeldinge VE1
    za 17-okt.14:30Apollo'69 - Wemeldinge
    za 24-okt.10:00Wemeldinge JO14-1 - SJO HSVC'20 JO14-2
    za 24-okt.10:00FC Axel JO13-2 - Wemeldinge JO13-1
    za 24-okt.10:50VCK JO17-1 - Wemeldinge JO17-1
    za 24-okt.11:30Terneuzense Boys JO15-1 - Wemeldinge JO15-1
    za 24-okt.12:30Wemeldinge 2 - Patrijzen 2
    za 24-okt.15:00Wemeldinge - Schoondijke
    za 24-okt.15:00FC Bergen 7 - Wemeldinge 3
    do 29-okt.20:00Wemeldinge VE1 - SSV'65 VE1
    za 31-okt.10:00Wemeldinge JO17-1 - Nieuwland JO17-1
    za 31-okt.10:00Wemeldinge JO12-1 - 's Heer Arendskerke JO12-1
    za 31-okt.10:00Wemeldinge JO11-1 - SSV'65 JO11-1G
    za 31-okt.10:30Goes JO14-1 - Wemeldinge JO14-1
    za 31-okt.11:30Wemeldinge JO13-1 - ST Sluis/Aardenburg JO13-1
    za 31-okt.14:30Colijnsplaatse Boys - Wemeldinge
    za 31-okt.16:45Kloetinge 5 - Wemeldinge 2
    vr 06-nov.19:30Kapelle VE1 - Wemeldinge VE1
    za 07-nov.10:15Luctor Heinkenszand JO13-2 - Wemeldinge JO13-1
    za 07-nov.11:30Wemeldinge JO15-1 - Yerseke JO15-1
    za 07-nov.12:30Wemeldinge 2 - DwO'15 2
    za 07-nov.12:45Krabbendijke JO17-1 - Wemeldinge JO17-1
    za 07-nov.14:00Kruiningen 4 - Wemeldinge 3
    za 07-nov.15:00Wemeldinge - Wolfaartsdijk
    vr 13-nov.19:00Patrijzen VE1 - Wemeldinge VE1
    za 14-nov.10:00Wemeldinge JO17-1 - Steen JO17-1
    za 14-nov.10:00's Heer Arendskerke JO14-1 - Wemeldinge JO14-1
    za 14-nov.11:30Wemeldinge JO15-1 - Walcheren JO15-1
    za 14-nov.11:40Wemeldinge JO13-1 - FC Dauwendaele JO13-1
    vr 20-nov.20:00ST Hoedekenskerke/Kwadendamme VE1 - Wemeldinge VE1
    za 21-nov.09:30SJO Serooskerke/Veere JO13-1G - Wemeldinge JO13-1
    za 21-nov.10:00Wemeldinge JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-2
    za 21-nov.10:00ST Cadzand/Groede JO15-1 - Wemeldinge JO15-1
    za 21-nov.10:30FC Dauwendaele JO17-1 - Wemeldinge JO17-1
    za 21-nov.14:30Kruiningen 2 - Wemeldinge 2
    za 21-nov.15:00Wemeldinge 3 - Yerseke 5
    za 21-nov.15:00MZVC - Wemeldinge
    do 26-nov.20:00Wemeldinge VE1 - Hansweertse Boys VE1
    za 28-nov.10:00Wemeldinge JO17-1 - Jong Ambon JO17-1
    za 28-nov.11:30Wemeldinge JO15-1 - VC Vlissingen JO15-1
    za 28-nov.11:30Wemeldinge JO13-1 - ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G
    za 28-nov.12:30Wemeldinge 2 - Yerseke 4
    za 28-nov.13:15Apollo'69 3 - Wemeldinge 3
    za 28-nov.15:00Wemeldinge - DwO'15
    vr 04-dec.20:00Luctor Heinkenszand VE1 - Wemeldinge VE1
    za 05-dec.10:15ST Oostkapelle/Domburg JO17-1G - Wemeldinge JO17-1
    za 05-dec.10:30RCS JO15-1 - Wemeldinge JO15-1
    za 05-dec.11:30Wemeldinge JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
    za 05-dec.14:00Nieuwland - Wemeldinge
    za 05-dec.14:30Kapelle 4 - Wemeldinge 2
    za 05-dec.15:00Wemeldinge 3 - DwO'15 3
    za 12-dec.14:00Cadzand - Wemeldinge
    za 12-dec.14:00's Heer Arendskerke 3 - Wemeldinge 2
    za 12-dec.15:00Wemeldinge 3 - Rillandia 2
    za 16-jan.15:00Wemeldinge - VC Vlissingen
    za 23-jan.14:30Wolfaartsdijk - Wemeldinge
    do 28-jan.20:00Wemeldinge VE1 - Apollo'69 VE1
    za 30-jan.12:30Wemeldinge 2 - ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2
    za 30-jan.15:00Wemeldinge - Spui
    za 30-jan.15:00Krabbendijke 3 - Wemeldinge 3
    vr 05-feb.19:30VC Vlissingen VE1 - Wemeldinge VE1
    za 06-feb.15:00Wemeldinge 3 - ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 3
    za 06-feb.15:00SSV'65 3 - Wemeldinge 2
    za 06-feb.15:00ST Hoedekenskerke/Kwadendamme - Wemeldinge
    do 11-feb.20:00Wemeldinge VE1 - Kapelle VE1
    vr 26-feb.19:30Kapelle VE2 - Wemeldinge VE1